YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Bilgisayardan Instagram Canlı Yayın İzleme

Blog Yazısı

Bilgisayardan Instagram canlı yayın izleme günümüzde sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Instagram uygulaması günümüz koşullarında en popüler uygulamadır. Instagram uygulamasının birden fazla özelliği bulunuyor. Bu özelliklerin başında canlı yayın yapabilme özelliği geliyor. Instagram da canlı yayın yapmak ve canlı yayın izlemek keyif verici bir aktivitedir.

Üstelik Instagram kullanıcıları dilediği zaman Instagram üzerinden canlı yayın açabiliyor. Mobil cihazlardan canlı yayın izlenebileceği gibi bilgisayar üzerinden de canlı yayınlar izlenebiliyor. Fakat Instagram kullanıcıların çoğu bilgisayar üzerinden Instagram canlı yayını izleyebileceğini pek bilmiyor. Daha büyük ekrandan kaliteli bir şekilde Instagram canlı yayın izlememe imkanınız bulunuyor. Üstelik bilgisayardan canlı yayın izlemek oldukça basit bir işlemdir.

Bilgisayardan Instagram Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Mobil cihazlardan kullandığınız Instagram uygulaması bilgisayar üzerinden de kullanabilen bir uygulamadır. Kullanıcılar daha rahat ve büyük ekranda canlı yayın izlemek için bilgisayar üzerinden canlı yayın izlemek ister. Peki, bilgisayardan Instagram canlı yayın nasıl izlenir? Bilgisayardan canlı yayın izleme şu şekilde yapılır;

  • İnternet erişimi olan bilgisayarınızı açın.
  • Daha sonra Google ve Chrome web adresinden Instagram uygulamasına giriş yapın.
  • Chrome uzantısına Instagram eklentisi eklemeniz ve uygulamayı PC'ye yüklemeniz gerekir.
  • Daha sonra dilediğiniz kişinin canlı yayınını izleyebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz işlemleri doğru yaptığınızda bilgisayar üzerinden Instagram canlı yayını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Instagram'a Bilgisayardan Girince Canlı Yayın İzlenir Mi?

Bilgisayardan canlı yayın izlemek genellikle yapılabilen bir işlem değildir. Ancak chrome uzantısına Instagram eklentisi ekleyerek dilediğiniz kişinin Instagram canlı yayını bilgisayarınızdan izlemeniz mümkündür.

Bilgisayardan İnstagram'da Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Bilgisayar üzerinden Instagram canlı yayın izlemek için veya canlı yayın yapmak için yapmanız gereken bunun için geliştirilen araç içi uygulama kullanmanız gerekir. Chrome uzantısına Instagram yazılımını yüklediğinizde bilgisayarınızdan Instagram canlı yayın izleme ve Instagram canlı yayın açma işlemini yapabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayında Karşı Taraf Görünüyor Mu?

Instagram canlı yayını yaptığınızda canlı yayını kaydederseniz profilinizde 24 saat boyunca gözükecektir. Bu sayede canlı yayını kimin izlediğini, kimin beğendiğini görebilmeniz mümkündür.

Instagram Canlı Yayın İzleme Chrome

Bilgisayar üzerinizden Instagram canlı yayın izlemek istiyorsanız internet aracınızdan eklenti ekleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.