YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram’da Beğeni Sayıları Neden Görünmüyor?

Blog Yazısı

Instagram’da Beğeni Sayıları Neden Görünmüyor?

Birçok kişi sosyal medya platformunda saatlerini harcar. Bu esnada diğer kullanıcıların gönderilerini beğenir ya da yorum yaparlar. Beğeni sayılarına göre birçok kişi popülerlik elde eder ve bu sayıların görünmesini isterler. Bu nedenle Instagram’da beğeni sayıları görünmüyor sorunu ile karşılaşan kullanıcılar endişe duyabilirler. Bu sorun yalnızca birkaç hesapta meydana gelmiş olan bir durumdur. Instagram, deneme amacı ile birkaç hesapta bunu uygulamayı amaçlamış, ancak yanlışlıkla yüzlerce hesapta bu denemeyi gerçekleştirmiştir. Kişiler beğeni sayılarını görüntüleyemedikleri zaman platformda yanlışlık olduğunu düşünebilirler. Birkaç saat sonra düzelecek olan bu hata ile kullanıcıların herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Platform birkaç saat sonra kendisine gelecek ve kişiler beğeni sayıları ile sosyal medyada yer alabileceklerdir.

Beğeni Satın Almak

Instagram beğeni sayısı gözükmüyor 2021 problemi giderildikten sonra kişilerin gönderilerinde beğeni sayıları yeniden görüntülenebilecektir. Kişiler hesapları için beğeni satın alma işlemi gerçekleştirebilir ve fenomen olabilirler. Fenomen olmak birçok kişi tarafından oldukça istenilen bir durumdur. Çünkü fenomen olan kişiler çeşitli marka ya da firmalardan reklam teklifi alırlar. Yalnızca teklif aldıkları markaların ürünlerini paylaşır ve kendi takipçilerine tavsiye ederler. Bu yöntem ile kişiler kendilerine kazanç elde ederler. Evden gelir elde etmek isteyen birçok kişi fenomen olmak ister ve bu yöntem ile bütçesine katkıda bulunmayı amaçlar.

Instagram beğeni sayısı gösterme özellikle Instagram üzerinden gelir elde etmek isteyen kişiler tarafından talep edilir. Ancak kullanıcıların beğeni sayılarını göstermek için özellikle bir işlem yapmasına gerek yoktur. Instagram zaten bütün fotoğraf ve videoların beğenilerini diğer kullanıcılara gösterir. Eğer bir hesabın beğeni sayısı yüksek ise o hesabın reklam alma olasılığı o kadar fazla olur. Ayrıca kullanıcıların beğeni sayıları ne kadar fazla ise reklam ücreti de o kadar fazla olur. Çünkü beğeni sayısı direkt hedef kitle olarak ele alınır. Hedef kitleye göre reklam ücreti ödenir. Beğeni satın alan profillerin tanınırlığı artar ve istenilen fenomenlik seviyesine erkenden kavuşulur. Bu sayede beğeni satın alan kullanıcılar, Instagram’da kolaylıkla fenomen olabilirler.

Beğeni Satın Almanın Avantajları

Instagram beğeni sayısı gözükmüyor 2020 sorunu giderilmiştir ve kullanıcılar Instagram’da bütün kullanıcıların beğenilerini görüntüleyebilirler. Eğer bir fenomenin takipçi sayısı fazla, ancak beğeni sayısı az ise içerikleri sorgulanır. İçeriği kaliteli olan bir fenomenin gönderilerinin beğeni aldığı düşünülür. Bu nedenle beğeni sayısının fazla olması demek hesabın daha da kaliteli bir duruş elde etmesine yardımcı olur. Kullanıcılar sitemiz içerisinden talep ettikleri beğeni hizmetini satın alabilir ve gönderilerini daha fazla beğeniye kavuşturabilirler. Beğeni satın alma işlemi gerçekleştiği gönderinin keşfette yer alma olasılığı oldukça fazladır. Bu nedenle kullanıcılar beğeni satın alma yöntemini oldukça fazla tercih ederler.

Instagram beğeni sayısı gizleme 2021 güncellemesi içerisinde böyle bir seçenek yoktur. Kullanıcılar güncel Instagram uygulaması içerisinde beğeni sayılarını gizleyemez ve diğer kullanıcıların görmesine engel olamazlar. Bu nedenle beğeni sayısı daha fazla önem kazanır. Kişiler beğeni satın alarak hesaplarını daha da görünür hale getirebilirler. Beğeni satın almak için iki ayrı yöntem bulunur. Kullanıcılar ya bir tane gönderi için beğeni satın alır ya da bir müddeti içeren beğeniyi satın alırlar. Bir müddeti içeren beğeniler, o süre zarfında paylaşılan bütün gönderileri kapsar. Bütün gönderiler o süre zarfında, satın alınan kadar beğeni alır. Bir haftalık ya da bir aylık satın alınan beğeni işlemleri popülerlik açısından daha verimli olacaktır.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.