YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Whatsapp Durumuna Gizlice Nasıl Bakılır?

Blog Yazısı

Akıllı telefonlar hayatımızda olduğu sürece birçok uygulama da hayatımızda olmaktadır. Whatsapp son zamanlarda en fazla tercih edilen iletişim uygulamalarından birisidir. Şu an hayatımızın her yerinde olan bir platform haline gelmiştir. Facebook şirketinin mesajlaşma ve arama için kullandığı whatsapp günden güne kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Toplu görüşmelere olanak tanıyan bu uygulama, birçok problemi de beraberinde getirmektedir. Son zamanlarda karşılaşılan problemlerden birisi olan whatsapp görüldü problemi kısa zaman içerisinde çözülmüştür. Whatsapp‘a kazandırılan durum özelliği merak edilen konular arasına girmiştir.

Birçok kişi whatsapp durumuna gizlice nasıl bakılır? Diye araştırmalara girişmektedir. Whatsapp hikayelerini gizli bir şekilde görüntüleme işlemi oldukça basittir. Uygulama ayarlarından tek bir buton ile işlemi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Whatsapp durumunu gizlice görüntüleyebilmenin detayları yazımızda yer almaktadır.

Whatsapp Durumu Gizli Görüntüleme Yolu

Whatsapp hikayelerini gizli bir şekilde görüntüleyebilmek için bir takım adımları takip etmeniz yeterlidir. Whatsapp uygulamasının yukarı kısmında yer alan seçenekler butonuna basıp ayarlar kısmına dokunmalısınız. Açılan yeni menüde hesap seçeneğine basıp karşınıza çıkan gizlilik ve güvenlik seçenekleri arasında gizlilik bölümüne dokunmalısınız.

Daha sonrasında birçok seçenek arasında okundu bilgisi seçeneğini bulup işareti kaldırmalısınız. Bunu yaptığınız zaman gelen mesajları okuyup okumadığınız belli olmaz ve whatsapp hikayelerini gizli bir şekilde görebilirsiniz.

Bu arada son görülmeyi hiç kimse yaptığınız zaman işinizi daha garantiye almış olursunuz. Bu adımları takip ettiğiniz zaman whatsapp durumunu gizli görüntüleyebilmeniz mümkün olmaktadır. Unutmamanız gereken tek bir detay ise whatsapp hikayenize bakanlar da görünmeyecektir.

Whatsapp Dosya Sistemi İçinden Durum Gözükür Mü?

Android telefona sahipseniz dosya sistemi içerisinden whatsapp durumları görebilirsiniz. Fakat durumları düşük çözünürlükte görüntüleyebilirsiniz. Çoğu durumlar için yeterli olsa da her arkadaşınızın durumlarını göremeyebilirsiniz. Öncelikle Google Play Store’dan Amaze File Manager isimli programı yüklemelisiniz.

Whatsapp‘ta arkadaş listenizdekiler durum paylaştığı zaman fotoğraflar otomatik olarak telefonunuzun gizli klasöründe depolanır. Amaze File Manager programı ile gizli dosyalara göster tikini seçip fotoğrafları arayabilirsiniz. Tik açıldıktan sonra telefonunuzun durum fotoğraflarının yer aldığı dosyaya girmelisiniz. Bu dosya içerisinde Whatsapp kullanıcılarının bulabilirsin.

 

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.