YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Canlı Yayın Paketleri

Canlı yayın izlenme satın al, instagram canlı yayınlarınızda; 1 saat boyunca yayında kalan düşmeyen türk izleyici gönderiyoruz.

× Bilgi: İzleyiciler Türk ya da Yabancı olabilir o an hangisi çalışıyorsa o atılır, satın almadan önce sorabilirsiniz.
Not: 60 dakika boyunca yayında kalırlar düşme olmaz, yorum ve beğeni yapmazlar.

20 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

15.00₺

Satın Al

50 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

20.00₺

Satın Al

100 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

30.00₺

Satın Al

300 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

50.00₺

Satın Al

500 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

80.00₺

Satın Al

700 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

100.00₺

Satın Al

1.000 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

150.00₺

Satın Al

2.000 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

280.00₺

Satın Al

3.000 Canlı Yayın İzleyici Paketi
  • Yayına başlamadan önce mutlaka bize whatsapp dan bilgi verin

400.00₺

Satın Al

İnstagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Instagram canlı yayın izlenme satın al platform kullanıcıları arasında popüler olarak tercih edilir. Zira büyük bir tanınırlık, popülerlik kazandırır. Üstelik izleyiciler ne kadar fazlaysa, alınan sonuç o kadar iyidir.  Dolayısıyla her yayıncı farklı yöntemlerle kitlesini yükseltmeye gayret eder.

Canlı yayın izlenme satın al beraber her canlı yayını genellikle belirli sayıda kişi izler. Gölge Medya kapsamında kurulan takipsatinal.com burada da size yardım ederek, limitlerinizi aşmanızı sağlar. Böyle popülerliğinizi arttırmanız sağlanır.

Instagram canlı yayın izlenme satın al canlı yayın performansınız iyiyse beğeni artışı görebilirsiniz. Yüksek sayıda izleyiciyi gören kişiler popüler olduğunuz düşüncesiyle, etkileşimlerini arttırabilir. Size daha iyi hizmet vermek için farklı paketler sunulmuş olup, her kullanıcının ihtiyacına yönelik seçenekler vardır. Tek yapılması gereken, hangisinin sizin için kârlı olduğuna karar vermedir.

Instagram canlı yayın izlenme satın al Hangi Kullanıcılardan Oluşur?

Instagram canlı yayın izlenme satın al Türk ve yabancı kullanıcılardan meydana gelir. Ancak o esnada hangi seçenek çalışıyorsa o kullanılır. Eğer satın almadan önce bizimle iletişime geçerek durumu açıklayıp, soru sorarsanız öğrenme imkânınız bulunur.

Düşme Olur Mu?

Instagram canlı yayın izlenme satın al esnasında en büyük sorunlardan biri de alınan izleyicinin düşmesidir. Performans çok kaliteli bile olsa izleyicinin çıkmaması için neden bulunmaz. canlı yayın izlenme satın al sıkılmışsa ya da işi çıkmışsa 60 dakikanın dolmasını çoğu zaman beklemez.

Bu nedenle satın alma seçeneğinde durumun mevcut olup, olmadığı en çok merak edilen konular arasındadır. Ancak burada düşme bulunmaz. Instagram canlı yayın izlenme satın al 60 dakika boyunca yayında kalırlar.

Yorum ve Beğeni Yaparlar Mı?

Instagram canlı yayın izlenme satın al ile alınan izleyicilerin yorum, beğeni gibi etkileşimler yapma durumu birçok kişi tarafından merak edilir. Zira gerçek kullanıcılardan oluşan beğeni paketlerinde bazı kişiler takip edebilir.

Ancak canlı yayın paketleri kapsamında bu seçenekler bulunmaz. Canlı yayın izlenme satın al beraber izleyici sayısını yükseltmenize yardım eder. Eğer canlı yayınınızı organik takipçileriniz beğenirse, yorum ve beğeni durumlarını arttırabilirler.

Instagram canlı yayın izlenmesi nasıl satın alınılır?

Instagram canlı yayın izlenme satın al diğer paketlerden farklıdır. Zira takipçi ve beğeni satın al gibi seçeneklerde, sipariş ardından kısa sürede başlanır. Ancak tahmin edildiği üzere canlı yayın paketinin verilebilmesi için bir yayın gerekir. Üstelik hesabınız da izleyici alabilmesi için herkese açık olmalıdır.

Bu nedenle Instagram canlı yayın izlenme satın al önce mutlaka Whatsapp numaramız aracılığıyla bize haber vermeniz gerekir. Ardından söylediğiniz saatte aldığınız izleyiciler yayına gelir.

İnstagram Canlı Yayın Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

İnstagram Instagram canlı yayın izlenme satın al gerek yayıncılar, gerekse izleyiciler arasında popülerdir. Yayıncılar her zaman kitlesini arttırmak ister. Ancak her ne kadar ilgiyle takip eden bir izleyici kitlesi olsa da, belirli bir sınırda takip eder.

Paket satın alınması bu sınırı hemen geçmenizde size yardım eder. Instagram canlı yayın izlenme satın al hesabınızı takip eden diğer kişiler, popüler olmaya başladığınızı düşünerek hesabınızı daha sıkı takip eder. Bu sayede beğeni ve yorumlarınız artar. Aynı zamanda takipçi düşüşünü azaltmanız da muhtemeldir.

Canlı yayın izlenme satın al bir hesabı takipten daha zor çıkartılır. Eğer canlı yayınınızda güzel bir performans sergilerseniz, tüm bu avantajları görmeniz mümkündür.

İnstagram Canlı Yayın Paketi Almak Güvenli Mi?

Canlı yayın izlenme satın al size kurumsal bir yapıyla verilir. Herhangi bir sorun, aksaklık gibi durumların yaşanmaması için tüm önlemler tarafımızca alınır. Instagram canlı yayın izlenme satın al çerçevede site güvenliği 256 bit SSL ile sağlanır.

Instagram canlı yayın izlenme satın al yöntemlerinde güvenlik de oldukça önemlidir. Herhangi bir problem, açık olmaması için sitemiz Paytr ve Shopier ile çalışır. Ayrıca şifreniz talep edilmez. Böylece canlı yayın takipçilerinizi, güvenli şekilde arttırabilirsiniz.

İnstagram Canlı Yayın Paketi Nasıl Kullanılır?

Instagram canlı yayın izlenme satın al popüler olmak ve ön planda kalmak pek çok kişinin hayalidir. Bu noktada sizler de Instagram canlı yayın izlenme satın al popüler olmak adına canlı yayın katılımcısı alabilirsiniz. İnstagram canlı yayın paketi almak istediğiniz zaman yapmanız gerekenler son derecede basittir. Bu noktada kendiniz için en uygun canlı yayın katılımcı sayısı ile uygun paketleri alabilir ve böylelikle de instagramda popüler hale gelebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken kesinlikle şifrelerinizi paylaşmanıza da gerek bulunmamaktadır. Yalnızca kullanıcı adınızı girmeniz ve hangi yayında canlı yayın açacağınızı belirtmeniz yeterlidir. Böylelikle de canlı yayın açtığınız anda canlı yayın izleyicileri hesabınıza otomatik bir şekilde yansıyacaktır.