YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Paylaşım Satın Al Paketleri

İnstagram paylaşım satın al, istatistiklerde bulunan DM, paylaş istatistiğini sayısal olarak arttırır, hızlı gönderim.

× Bilgi: ℹBu paket sayesinde; Gönderi istatistiklerinde bulunan DM - Paylaşım başlığında artış görülmektedir. ℹBu paketler %100 Keşfete çıkma garantisi vermez, Profilde ki organik kitle(beğeni,yorum,izlenme,takipçi) ne kadar iyiyse o kadar fazla destekler ve daha fazla etki görülebilir.
Not: Paket tek paylaşım için geçerlidir, birkaç paylaşım için bölünemez. ℹGönderi istatistiklerinde bulunan DM değerlerini aldığınız sayı kadar arttırır. Herhangi bir keşfet garantisi sunmaz.

50 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

3.00₺

Satın Al

100 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

5.00₺

Satın Al

250 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

8.00₺

Satın Al

500 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

15.00₺

Satın Al

1.000 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

25.00₺

Satın Al

3.000 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

50.00₺

Satın Al

5.000 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

80.00₺

Satın Al

7.500 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

115.00₺

Satın Al

10.000 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

150.00₺

Satın Al

20.000 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

280.00₺

Satın Al

30.000 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

400.00₺

Satın Al

50.000 Paylaşım Artışı
 • DM - Paylaşım Başlığında Artış

640.00₺

Satın Al

Instagram Paylaşım Satın Al

Instagram uygulamasının günden güne popüler hale gelmesi ile birlikte pek çok yeni özellik de tanımlanmaktadır. Instagram’ın mevcut özellikleri arasında yer alam paylaşım seçeneği, insanların birbirine post paylaşımı yapmasını sağlamaktadır. Yapılan bu işlem sayesinde paylaşımlar çok daha hızlı bir şekilde yayılmaktadır.

İşletme hesabına sahip olan ve bu yollarla kazanç elde eden kişilerin Instagram paylaşım satın al işlemini sıklıkla incelediği görülmektedir. Paylaşım sayısının artması ile birlikte Instagram, bu paylaşım sayısını göz önüne almakta ve yapılan paylaşımı keşfet kısmında sıklıkla göstermektedir. Bu sayede işletme hesabı olan kişilerin yaptığı paylaşımlar daha hızlı bir şekilde diğer hesaplar tarafından keşfedilmeye başlamaktadır.

Instagram Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Instagram üzerinden paylaşım yapmanın pek çok kişi tarafından yapıldığı bilinmektedir. Ancak Instagram hesabını yeni elde etmiş olan bireyler bahsi geçen bu işlemi nasıl yapacağını öğrenmeye çalışmaktadır. Instagram paylaşımı nasıl yapılır sorusu için basit adımlar aşağıda maddeler halinde açıklanmıştır.

 • Öncelikle kendi Instagram hesabınıza giriş yapınız.
 • Daha sonra paylaşım yapmak istediğiniz postu ana sayfadan veya keşfet üzerinden belirleyiniz.
 • Belirlediğiniz paylaşımın sağ kısmında yer alan seçeneklerin en sonuncusunu tercih ederek paylaşımda ilk adımı atınız.
 • Daha sonra çıkan kişi listesinden paylaşım yapmak istediğiniz arkadaşınızı seçiniz ve gönder tuşuna basınız.

Sıralanan bu basit adımlar sayesinde siz de beğendiğiniz paylaşımları farklı bireyler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız bu işlem, hesap sahibinin de oldukça yararına olacak ve her iki taraf da bu uygulamadan yararlanmış olacaktır.

Instagram Paylaşım Satın Almak İçin Yapılması Gerekenler

Öncelikle Instagram paylaşımının sizin için önemli bir konumda olabilmesi adına hesabınızı işletme hesabı yapmanız gerekmektedir. İşletme hesabını kullandığınız takdirde Instagram paylaşım satın almak için yapılması gerekenler başlığını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

 • Yaptığınız paylaşımların ne kadar paylaşılmaya ihtiyacı olduğunu belirleyiniz.
 • Ardından bu konuda güvendiğiniz satış sitelerini ziyaret ediniz.
 • Bahsi geçen bu sitelerde yer alan paketleri inceleyiniz.
 • İşinize yarayacağını düşündüğünüz paketi tercih ederek ödeme işlemini gerçekleştirebilir ve satı alma adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Sıralanan bu basit adımlar sayesinde siz de paylaşım satın alabilir ve yapacağınız paylaşımların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hesabınız kısa sürede hem gelişmiş hem de keşfedilmiş olacaktır.

Instagram Paylaşım Satın Alma Neden Önemlidir?

Günümüzde pek çok kişinin Instagram üzerinden kazanç elde ettiği bilinen gerçekler arasında yer almaktadır. Instagram’ın sunduğu işletme hesap seçeneği sayesinde pek çok online mağazanın bu platformda yer aldığını görebilirsiniz. Bahsi geçen bu platform üzerinden işletme hesabına sahip olan ve bu hesabı geliştirmek isteyen bireylerin de etkileşime ihtiyacı olabilmektedir.

Instagram paylaşım satın alma neden önemlidir sorusu üzerine yanıt arayan Instagram kullanıcılarının birçoğu işletme hesabına sahip olanlardır. Paylaşım satın alınması ile birlikte işletme hesabından yapılan paylaşımlar farklı bireyler ile paylaşılır ve bu sayede paylaşımların görüntülenme sayısı artar. Sonuç olarak her bir paylaşımın görüntülenme sayısının artması ile birlikte ilgili hesap kısa sürede gelişme fırsatı bulabilir.

Instagram Paylaşım Satın Alma Güvenilir Mi?

Instagram paylaşım satın alma hakkında sorulan sorular arasında Instagram paylaşım satın alma güvenilir mi sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Tercih edilen paket içeriğindeki kullanıcıların gerçek olması sayesinde yapılan bu işlemin güvenilir olduğu rahatlıkla söylenebilmektedir.

Instagram hesabınız için paylaşım satın almak istiyorsanız ve tercih edeceğiniz paketlerin hem uygun fiyatlı hem de güvenilir olmasını tercih ediyorsanız takipcisatinal.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda aynı site üzerinden Instagram hakkında daha pek çok seçeneğe de ulaşabilirsiniz.