Açılışa özel 10.000 Türk Gerçek Takipçi 250TL

Instagram Türk Takipçi Paketleri

instagram türk takipçi satın al, organik, aktif ve doğal hesaplar sizleri takip edecektir, kitlemiz tamamen gerçek hesaplardır.

× Bilgi: Türk takipçi paketlerindeki düşüş en kötü ihtimalle %40-50'dir.Gerçek, Türk, ağırlıkla Aktif Takipçi Paketleri, Şifre istemiyoruz.
Not: Yüklenme süresi paket büyüklüğüne göre değişmektedir. 10.000 takipçi gün içinde yüklenir. Daha detaylı soru/cevaplara S.S.S. sayfasından ulaşabilirsiniz.

100 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

15.00₺

SATIN AL

250 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

25.00₺

SATIN AL

500 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

35.00₺

SATIN AL

1.000 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

45.00₺

SATIN AL

2.000 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

75.00₺

SATIN AL

3.000 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

105.00₺

SATIN AL

5.000 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

165.00₺

SATIN AL

7.500 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

250.00₺

SATIN AL

10.000 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

305.00₺

SATIN AL

15.000 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

445.00₺

SATIN AL

20.000 Türk Gerçek Takipçi
 • Türk Gerçek Takipçiler

555.00₺

SATIN AL

Türk Takipçi Satın Al

Türk Takipçi satın al,  İnstagram’da önemini her geçen gün arttırmaktadır. Daha fazla kitleye ulaşmak isteyen kullanıcılar, takipçi arttırma’nın daha verimli yollarını her geçen gün incelemektedir.

Zira günümüzde her geçen gün yenilikler vardır. Dolayısıyla hesapların kendini geliştirebilmesi için yeni çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri de Türk Takipçi satın al olmaktadır. Takipçiler ne kadar yüksekse, hem bireysel hem de kurumsal hesapların güvenilirliği ve tanınırlığı artmaktadır.

Türk Takipçi satın al arttırmak için iki yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi doğal, diğeri de satın almadır. Doğal yöntem oldukça yavaş olması ve tek başına kullanılması halinde riskler bulundurması nedeniyle tek başına kullanılmamaktadır. Takipçiyi satın almayla desteklendiğinde, hesaplar istediği konuma daha hızlı gelmektedir.

Türk Takipçi Nasıl Arttırılır?

Takipçi arttırmak için kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Yüksek kaliteli paylaşımlar yapmak
 2. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videolar
 3. Düzenli paylaşımlar yapmak
 4. Paylaşımların bir plan çerçevesinde olması
 5. Hashtag kullanımı

Eğer organik şekilde takipçi arttırmak istiyorsanız, düşük kaliteli paylaşımların kullanıcıların ilgisini çekmeyeceğini bilmeniz önemlidir. Dolayısıyla Türk Takipçi satın al arttırırken, her içeriğinizi kaliteli oluşturmaya önem gösterilmelidir. Düşük çözünürlük de bununla ilgilidir.

Hesabınızda olan takipçileri daha hızlı arttırmak istiyorsanız, paylaşımlarınız da düzenli olmalıdır. Eğer çok sık ya da seyrek gönderiler yapıyorsanız; takipçiler bir süre sonra sıkılacak veya alışacaktır. Aynı zamanda rastgale değil, bir plan çerçevesinde gönderi yapılmalıdır.

Aynı konuda içerikleri üst üste paylaşmak, bir süre sonra alışkanlık olacaktır. Ancak bu benzer konuda paylaşım yapamayacağınızı göstermez. Yalnızca planlı olup, araya birbirinden farklı gönderiler koymanızla ilgilidir. Böylece kullanıcıların ilgisi kaybetmeden, devam ettirilebilir.

Paylaşımların saati de takipçi arttırmayla yakından ilgilidir. Örneğin herkesin derste veya işte olduğu saatlerde, çok kaliteli paylaşımlarınızda dahi istediğiniz sonuçlar gelmeyecektir. Eğer akşam saatlerini ve haftasonunu tercih ederseniz, alacağınız sonuçlar yükselecektir.

Türk Takipçi satın al arttırmanın bir diğer kuralı da hashtag’lerdir. Etiketler, gönderinin daha geniş kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Böylece takipçileriniz de artacaktır.

Türk Takipçi Arttırmanın Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Instagram Türk Takipçi al tercih edilmeden doğal takipçi yükseltmek, hesapların kullanıcıların istediği noktaya hemen ulaşamamasına neden olacaktır. Zira bu yöntemde takipçiler, herhangi bir şeyi beğenmedikleri takdirde, hızlı bir şekilde çıkış yapabilmektedir. Böylece hesapları tek başına ilerletmek için etkisiz kalmaktadır.

Yukarıda saydığımız maddelerin hepsi takipçi artışı sağlayacak olmakla beraber, diğer kullanıcılar arasında bilinmeyen bir gizem değildir. Sosyal medya platformlarına bakıldığında, birbirinden güzel ve profesyonel çok sayıda içerik gözlemlenmektedir. Dolayısıyla kısa sürede bir rekabet olmaktadır. Üstelik etiket kullanılsa da, söz konusu hashtag’ler birçok insan tarafından kullanılmaktadır.

Bunların arasında sizin görünürlüğünüz, oldukça düşmektedir. Dolayısıyla tanınmak, fenomen olmak veya satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, size gerekli alt yapıyı sağlamamaktadır.

Türk Takipçi Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Türk takipçi satın al, bireysel ve profesyonel hesapların takipçilerini kısa sürede arttırmaktadır. Söz konusu hesapların hepsi organik, yani gerçek kişilerden oluştuğu için botlarda olan riskler bulunmamaktadır.

İnstagram içerisinde birçok kullanıcı, hesapların kaç takipçiye sahip olduğuna önem vermektedir. Dolayısıyla sizi takip etmeden önce mevcut kaç kişinin olduğu da gönderilerinizin kalitesi bakımından önemlidir.

Takipçi satın almayla beraber, işlemler tamamlanınca doğal artış hızınız da yükselmektedir. Zira bahsettiğimiz kullanıcılar, yüksek takipçi nedeniyle paylaşımlarınızın kaliteli olduğu düşüncesiyle kaybetmek istemeyecektir. Böylece diğer rakipleriniz arasından sıyrılmanız da daha kolaydır.

Güvenilir takipçi satın alma, markalardan reklam alırken de avantajlar sunmaktadır. Markalar size reklam vermeden, takipçilerinizi de kontrol etmektedir. Yetersiz takipçi veya bot hesaplar olması, alabileceğiniz bir reklamı size kaybettebilmektedir.

Ancak Türk Takipçi satın al, gerçek kişilerden olması nedeniyle bu tür riskleri bulundurmamaktadır. Takipçi sayınızı kısa sürede arttırarak, size yardımcı olmaktadır. Profesyonel hesaplarda ise size bir güvenilirlik vermektedir.

Zira sosyal medyadan alışveriş yapacak kişiler, kaç kişinin takip ettiğiyle yakından ilgilenmektedir. Eğer bu sayıları yetersiz görürse, eğer almak istiyorsa dahi sizi tercih etmeyebilir. Eğer ürün ve hizmetleriniz çok kaliteliyse ancak istediğiniz sayılara ulaşamıyorsa, nedenlerinden biri de takipçi sayısıdır.

Zira sosyal medyada satış yapmanın kuralları, geleneksel pazarlamaya göre farklı etmenlere dayanmaktadır.

Türk Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi satın al, bu gibi nedenlerle her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. Sosyal medya platformları üzerine servisler sunan web sitemiz, sizlere farklı seçenek ve paketler sunmaktadır.

Sunduğumuz tüm takipçilerimiz organik olup, hesabınız adına bir güvenlik problemi oluşturmamaktadır. Sağlam bir alt yapıyla verilmekte olup, hesabınızla hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlamaktadır.