YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Tek Gönderi Kaydet Paketleri

Kaydet satın al, instagram gönderilerinizdeki kaydetme sayılarını arttırarak keşfete çıkmayı kolaylaştırın, takipçi kazanın.

× Bilgi: Kaydet sayısı keşfet desteği sağlayabilir.
Not: Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı.

20 Kaydettirme Paketi
 • 20 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

1.00₺

Satın Al

50 Kaydettirme Paketi
 • 50 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

2.00₺

Satın Al

100 Kaydettirme Paketi
 • 100 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

3.00₺

Satın Al

250 Kaydettirme Paketi
 • 250 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

4.00₺

Satın Al

500 Kaydettirme Paketi
 • 500 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

5.00₺

Satın Al

1.000 Kaydettirme Paketi
 • 1.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

7.00₺

Satın Al

3.000 Kaydettirme Paketi
 • 3.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

15.00₺

Satın Al

5.000 Kaydettirme Paketi
 • 5.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

25.00₺

Satın Al

10.000 Kaydettirme Paketi
 • 10.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

45.00₺

Satın Al

15.000 Kaydettirme Paketi
 • 15.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

60.00₺

Satın Al

20.000 Kaydettirme Paketi
 • 20.000 Kişi Gönderinizi Kaydedecek

80.00₺

Satın Al

Instagram Kaydetme Satın Al

Sosyal medya uygulamalarının günden güne değişmesi ve gelişmesi ile birlikte pek çok kişinin çeşitli platformlar üzerinde oturum açtığı bilinmektedir. Bu sosyal medya hesapları arasında yer alan Instagram ise, günümüzde en çok tercih edilen platformlardan biri haline gelmiştir. Instagram hakkında Instagram kaydetme satın al başlığı da popüler aramalar arasına girmeyi başarmıştır.

Instagram’ın son özelliklerinden biri olan kaydetme seçeneği, bireylerin etkileşim kazanmasına yardımcı olan durumlar arasında yer almaktadır. Instagram platformunu kazanç sağlamak veya kendisini göstermek amacıyla kullanan kişiler için etkileşim kazanmak oldukça önemlidir. Instagram kaydetme satın al hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar alt başlıklarda açıklanmıştır.

Instagram Kaydetme Özelliği Nedir?

Instagram’ın son dönemlerde kullanıcılarına sunmuş olduğu kaydetme özelliği, belirli başlı paylaşımların yan kısmında yer alan kaydet butonu sayesinde gerçekleşmektedir. İşe yarayan veya kaybetmek istemediğiniz paylaşımları bu özellikten yararlanarak kaydetme şansına sahip olabilirsiniz. Instagram kaydetme sayesinde hem kaydetme işlemini yapan hem de hesap sahibi büyük fayda görmektedir.

Bireylerin paylaşımları kaybetmemek için kaydettikleri paylaşımlar, Instagram tarafından etkileşim olarak sayılmakta ve paylaşımı kaydedilen bireye kazanç getirmektedir. Etkileşim ne kadar yüksek olursa hesabın zaman içerisinde gelişmesi o kadar hızlı olmaktadır. Kısacası Instagram’ın sunduğu bu yeni özellik, hem tüm kullanıcıların hem de etkileşime ihtiyacı olan bireylerin oldukça işine yaramaktadır.

Instagram Kaydetme Nasıl Satın Alınır?

Instagram üzerinden etkileşim kazanılmak istendiğinde kaydetme seçeneği başlıca değerlendirilen seçenekler arasında yer almaktadır. Son dönemlerin yeni özelliklerinden biri olan Instagram kaydetme seçeneği, yapılan paylaşımların kaybolmamasını sağlamaktadır. Instagram kaydetme nasıl satın alınır sorusunun cevabı ise aşağıda maddeler halinde açıklanmıştır.

 • Instagram kaydetme satın alabilmek için öncelikle hesabınızda yer alan takipçi sayısını ve paylaşım sayısını göz önüne almanız gerekmektedir.
 • Daha sonra bu konuda güvenilir olan siteleri ziyaret ediniz.
 • Kaydetme sayısı için sunulan paketleri inceleyiniz.
 • Seçmiş olduğunuz paket için ödemeyi gerçekleştirebilir ve satın alma adımlarını tamamlayabilirsiniz.

Sıralanan bu basit adımları takip etmeniz halinde kaydetme satın al işlemlerini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda ödemeyi yaptıktan kısa bir süre sonra tercih ettiğiniz paket hesabınıza tanımlanacak ve kaydetme sayılarınızda artış olacaktır.

Instagram Kaydetme Süresi Ne Kadardır?

Satın alma işlemlerinin tamamlanmasının ardından Instagram kaydetme bildirimi hakkında pek çok soru sorulmaktadır. Örneğin satın alınan paketin bahsi geçen hesaba ne kadar sürede tanımlanacağı başlıca merak edilen detaylar arasında yer almaktadır.

Instagram kaydetme paketinin satın alınması ile birlikte mevcut paket kısa süre içerisinde hesaba tanımlanmış olacaktır. Bu konu ile alakalı olarak site tarafından yayınlanan soru-cevap kısmına göz atabilir ve daha pek çok konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Instagram Kaydetme Özelliğinin Amacı Nedir?

Instagram tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan kaydet seçeneği, özellikle işletme hesapları için oldukça önemli bir özellik olarak görülmektedir. Instagram kaydet butonu sayesinde diğer kullanıcıların yapılan paylaşımı kaydetmesi ile birlikte bahsi geçen paylaşımın keşfet kısmına düşme ihtimali artmaktadır. Bu işlem de hesabı açık olan veya butik tarzda hesaba sahip olan bireylerin etkileşim kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Instagram kaydetme sayesinde keşfete düşen paylaşımlar, daha fazla insan tarafından görülebilmekte ve doğal olarak kaydetme kazanabilmektedir. Bu nedenle kaydetme sayısının yüksek olması gerekmektedir. Kaydetme sayısının artmaya devam etmesi ile birlikte hem yapılan paylaşımlar hem de hesabın kendisi keşfedilmeye devam edecektir.

Siz de paylaşımlarınızın pek çok kişi tarafından görülmesini istiyorsanız takipcisatinal.com adresi üzerinden kaydetme paketlerini inceleyebilirsiniz.