YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Aylık Otomatik Kaydet Paketleri

instagram aylık kaydetme satın al, aylık olarak paylaştığınız tüm gönderilerinize otomatik olarak kaydetme yüklenmesi satın al.

× Bilgi: Gönderinizdeki Kaydetme Sayısını arttırabilirsiniz. Paylaşım kotası paket altında yazmaktadır, fotoğraf ve resimlerinize, albümlere, video, reels, igtv hepsinde istatistik artışı görülür gelir.Kaydet sayısı keşfet desteği sağlayabilir.
Not: Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı.

250 Otomatik Kaydettirme Paketi
 • Instagram'da yapacağınız 90 paylaşım için ayrı ayrı 250 kişi gönderinizi kaydedecek.

75.00₺

Satın Al

500 Otomatik Kaydettirme Paketi
 • Instagram'da yapacağınız 90 paylaşım için ayrı ayrı 500 kişi gönderinizi kaydedecek.

100.00₺

Satın Al

1000 Otomatik Kaydettirme Paketi
 • Instagram'da yapacağınız 90 paylaşım için ayrı ayrı 1000 kişi gönderinizi kaydedecek.

140.00₺

Satın Al

2.000 Otomatik Kaydettirme Paketi
 • Instagram'da yapacağınız 90 paylaşım için ayrı ayrı 2.000 kişi gönderinizi kaydedecek.

180.00₺

Satın Al

3.000 Otomatik Kaydettirme Paketi
 • Instagram'da yapacağınız 90 paylaşım için ayrı ayrı 3.000 kişi gönderinizi kaydedecek.

200.00₺

Satın Al

5.000 Otomatik Kaydettirme Paketi
 • Instagram'da yapacağınız 90 paylaşım için ayrı ayrı 5.000 kişi gönderinizi kaydedecek.

250.00₺

Satın Al

10.000 Otomatik Kaydettirme Paketi
 • Instagram'da yapacağınız 90 paylaşım için ayrı ayrı 10.000 kişi gönderinizi kaydedecek.

300.00₺

Satın Al

Instagram Aylık Kaydetme Satın Al

Instagram, her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir. Instagram içerik üreticiliğini bir meslek haline getiren insanlar, etkileşim seviyelerini arttırabilmek için Instagram aylık kaydetme satın al paketlerine göz atmaktadır. Instagram kaydetme paketleri, gönderilerinizin kaydedilmesine yardımcı olurken bir yandan da paylaşımlarınızın ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Instagram etkileşimi denilince ilk akla gelen hizmetlerden bir tanesi olan aylık kaydetme paketleri, 1 ay süre boyunca geçerli olup, bu süre zarfında paylaştığınız tüm gönderilerin farklı kullanıcılar tarafından kaydedilmiş gibi görünmesini sağlamaktadır. Bu hizmetin ön plana çıkma sebebi de, Instagram algoritmasına göre kaydedilen gönderilerin keşfete kolayca düşmesinden kaynaklanmaktadır.

Instagram Kaydetme Paketi Ne İşe Yarar?

Günümüzde en çok rağbet gören sosyal medya hizmetlerinden olan Instagram kaydetme, bu platformda ön plana çıkmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmektedir. Her bireyin rahatlıkla kullanabileceği bu paket, etkileşim oranını arttırmaya yardımcı olmaktadır. Kaydetme paketlerinin sağladığı faydalar ise şu şekildedir:

 1. Gönderilerinizin daha fazla kullanıcı tarafından kaydedilmesi, gönderilerinizin keşfet sekmesinde sergilenmesine yardımcı olur.
 2. Instagram sistem algoritmasını doğrudan etkilemenize ve bu sayede tanınır bir kullanıcı haline gelmenize destek olur.
 3. Herkese açık olan kişisel blog ya da işletme hesabınızdaki gönderileri öne çıkartacağı için takipçi sayınızın da artmasına yardımcı olacaktır.
 4. Gönderilerinizin daha fazla insana erişmesi yorum, beğeni ve kaydetme oranlarınızın doğal bir şekilde artmasını sağlayacaktır.
 5. Aylık kaydetme paketleri sayesinde yalnızca bir gönderiniz değil, bir aylık süreçte paylaştığınız tüm gönderiler öne çıkacaktır.

Yukarıda da görülebildiği üzere kaydetme paketlerinin birden fazla faydası bulunmaktadır. Bu nedenle Instagram kaydetme hilesi kullanmanız durumunda Instagram hesabınızda büyük olumlu farklar gözlenebilecektir.

Instagram Gönderi Kaydetme Nasıl Satın Alınır?

Web sitemizde sunulan kaliteli hizmetlerden yalnızca bir tanesi olan Instagram kaydetme paketleri, oldukça kolay bir şekilde satın alınabilmektedir. Instagram aylık kaydetme satın al işlemi yapmak için internet sayfamızı ziyaret etmeniz ve dilediğiniz paketin üzerine tıklayarak yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram gönderi kaydetme paketini satın aldıktan sonra aylık süreç anlık olarak başlatılacaktır. Bu bağlamda 30 gün boyunca paylaştığınız her paylaşım türü, farklı kullanıcılar tarafından kaydedilerek etkileşimi arttıracaktır. Ancak bu noktada bilinmesi gerekir ki, kaydetme hilesi paketinden faydalanabilmek için herkese açık bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Aksi halde, gönderileriniz gizli olacağı için uygulama başarısız olacak ve onay alamayacaktır. 

Instagram Gönderi Kaydetme Güvenilir Mi?

Instagram hesabı için kaydetme satın almak isteyen bireyler, bu noktada gönderi kaydetme paketlerinin güvenilir olup olmadığını sorgulamaktadır. Firmamız tarafından sunulan Instagram gönderi kaydetme adlı paketler, bot kullanılmadan gerçekleştirilmektedir. Bot veya zararlı programlar kullanılmadığı için hesabınız askıya alınmayacak ve kapatılmayacaktır. Bu bağlamda tüm paketlerimizde olduğu gibi gönderi kaydetme paketlerimiz de son derece güvenlidir.

Instagram gönderi kaydetme paketlerimiz, anlık olarak gerçekleştirmekte ancak Instagram sisteminde şüpheye neden olmayacak kadar doğal şekilde yüklenmektedir. Bu sayede Instagram hesabınız zararlı program kullanma, hile gibi çeşitli nedenlerden dolayı kapatılmayacaktır.

Instagram Gönderi Kaydetme Paketi

Instagram’da ön plana çıkmak isteyen her bireyin kullanması gereken paketlerden biri de gönder, kaydetmedir. Gönderi kaydetme paketi, sıkça talep edilmekte olup, etkileşim almanızı sağlayacaktır. Siz de https://takipsatinal.com/ adresimiz üzerinden gönderi kaydetme paketlerimizi inceleyebilir ve kendi istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak paketi satın alarak Instagram hesabınızın daha iyi ve hızlı bir şekilde büyümesini ve geniş bir kitleye hitap edebilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.