YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Profil Ziyareti Paketleri

Profil ziyareti satın al, instagram hesabınızın profil ziyareti istatistiklerini yükseltmek için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

× Bilgi: Profil Ziyareti paketi genel istatistiklerde bulunan hesap hareketleri kısmına ya da gönderi istatistiklerine yansır. Profil ziyaretini isterseniz gönderiye isterseniz hesabın geneline alabilirsiniz.
Not: Bu sayıları görebilmek için hesabınız profesyonel hesaba geçiş yapmış olmalı.

100 Profil Ziyareti Paketi
 • Profil ziyareti sağlama hizmeti

5.00₺

Satın Al

500 Profil Ziyareti Paketi
 • Profil ziyareti sağlama hizmeti

10.00₺

Satın Al

1.000 Profil Ziyareti Paketi
 • Profil ziyareti sağlama hizmeti

15.00₺

Satın Al

3.000 Profil Ziyareti Paketi
 • Profil ziyareti sağlama hizmeti

25.00₺

Satın Al

5.000 Profil Ziyareti Paketi
 • Profil ziyareti sağlama hizmeti

40.00₺

Satın Al

10.000 Profil Ziyareti Paketi
 • Profil ziyareti sağlama hizmeti

70.00₺

Satın Al

20.000 Profil Ziyareti Paketi
 • Profil ziyareti sağlama hizmeti

120.00₺

Satın Al

İnstagram Profil Ziyareti Satın Al

İnstagram her gün milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği, sizlerin fotoğraflarınızı veya videolarınızı paylaşabildiğiniz popüler bir sosyal paylaşım sitesidir. İnstagram’da popüler olmak ve tanınmak isteyen kullanıcılar instagram profil ziyareti satın al araması yaparak kısa ve kolay yoldan İnstagram’da ön plana çıkmak istemektedirler.

İnstagram’da geçireceğiniz eğlenceli vakti gelir kapısı olarak da kullanabilirsiniz. Birçok yüksek takipçili profiller reklam vererek İnstagram’da para kazanabilmektedir. Ayrıca para kazanabildiğiniz gibi birçok arkadaş edinerek sosyalleşebilmektesiniz. Aşağıda yer alan alt başlıklara göz gezdirerek nasıl profil ziyareti satın alabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İnstagram Profil Ziyareti Nasıl Gerçekleştirilir?

İnstagram milyonlarca kullanıcıya sahip bir sosyal medya sitesidir. İnstagram’da birçok kişinin profilini bulabilir ve onları takip ederek özel mesaj yoluyla iletişim halinde kalabilirsiniz. İnstagram’da dilediğiniz kişinin profilini bulabilmek için şu adımları izlemelisiniz:

 • İnstagram uygulamasını açın ve ana sayfada alt sekmedeki imleç işaretine tıklayın
 • Yukarıda yer alan ara butonuna tıklayın
 • Profilini görmek istediğiniz kişinin adını yazın
 • Gelen sonuçlar arasında aradığınız kişiyi bulup ismine tıklayın

Aradığınız kişinin profilini bulduktan sonra hem gönderilerini görebilir hem de özel mesaj yoluyla dilediğiniz mesajı atabilirsiniz.

İşletme Hesapları için İnstagram Profil Ziyareti Satın Alınabilir Mi?

İnstagramı işletme hesabı olarak kullanan kişiler işletme hesapları için instagram profil ziyareti satın alınabilir mi sorusunu sormaktadır. Eğer instagramı bir işletme hesabı olarak kullanıyorsanız siz de profil ziyareti satın alarak ürünlerinizi daha fazla kullanıcıya ulaştırabilirsiniz.

İnstagram Profil Ziyareti Satın Alma Güvenli Mi?

İnstagram profil ziyareti satın almak isteyen kullanıcılar instagram profil ziyareti satın alma güvenli mi sorusunu yöneltmektedir. Alışveriş yaptığınız her yerde dikkat etmeniz gerektiği gibi instagram profil ziyareti satın alırken de satıcının güvenilir olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Dolandırılma ihtimaliniz olduğu gibi bot hesapların ziyaret etmesi sonucu hesabınızın kilitlenmesi ihtimaliyle de karşı karşıya kalabilirsiniz.

İnstagram profil ziyaretini güvenilir satıcıdan satın aldığınız takdirde %100 gerçek kullanıcılar profilinizi ziyaret edecek ve instagram algoritması sizi ön sıralara çıkaracaktır. Profiliniz daha fazla kullanıcının karşısına çıkacağı için daha fazla etkileşim alıp daha çok takipçiye ulaşacaksınız. Popülerliğiniz her gün daha da artacak ve instagramı bir gelir kapısı olarak kullanabileceksiniz.

İnstagram Profil Ziyareti Satın Almanın Etkileri

İnstagram profil ziyaret satın almanın etkileri kısa ve uzun vadede kullanıcıları memnun etmektedir. Profil ziyareti satın aldığınızda profilinizin görünürlüğü artacak ve daha da popülerleşeceksiniz. Paylaşımlarınız instagram keşfet bölümüne düşecek bu doğrultuda daha fazla kullanıcı profilinizi ziyaret edecektir. Tabi paylaşımlarınızın kalitesi de çok önemlidir. Ne kadar kaliteli paylaşım yaparsanız o kadar çok kişi sizi keşfette görüp profilinizi takibe alacak ve size etkileşim verecektir.

Çok yüksek takipçiye ulaştığınız zaman İnstagram’dan para kazanabileceksiniz. 10 binlerce takipçiniz olduğunda reklam verenler sizle iletişime geçecek ve paylaşımlarınıza ekleyeceğiniz reklamlarla azımsanmayacak miktarlar kazanileceksiniz.

 

İnstagram Profil Ziyareti Satın Alma Adımları Nelerdir?

İnstagram profil ziyareti satın almaya karar veren kullanıcılar instagram profil ziyareti satın alma adımları nelerdir sorusunun cevabını merak etmektedir. Öncelikle satıcının internet adresine giderek platform seçimi yapmalı ve karşınıza gelen seçeneklerden size uygun olanını seçmelisiniz. Ardından gelen ekranda ilgili kısıma instagram profil linkinizi yazmalı ve ödeme ekranına yönlendirildiğinizde ödemenizi yapmalısınız. Tüm bu işlemleri yaklaşık bir dakika sürebilmektedir. Ödemenizi yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde ziyaretler hesabınıza tanımlanacaktır.

Siz de uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde instagram profil ziyareti satın almak istiyorsanızhttps://takipsatinal.com/ adresine giderek satın alma işlemini gerçekleştirebilir ve profilinizi daha popüler hale getirebilirsiniz.