YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Instagram Hikaye-Story Yukarı Kaydır Paketleri

Hikaye yukarı kaydırma satın al, instagram'da influencerların en çok sevdiği swipe up sayısını arttıran paketlerimiz sizinle.

× Bilgi: Tek hikaye için geçerlidir.
Not: Yabancı data, şifre istemiyoruz.

100 Adet Yukarı Kaydırma
  • 100 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

20.00₺

Satın Al

500 Adet Yukarı Kaydırma
  • 500 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

35.00₺

Satın Al

1.000 Adet Yukarı Kaydırma
  • 1.000 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

50.00₺

Satın Al

3.000 Adet Yukarı Kaydırma
  • 3.000 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

115.00₺

Satın Al

5.000 Adet Yukarı Kaydırma
  • 5.000 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

180.00₺

Satın Al

7.500 Adet Yukarı Kaydırma
  • 7.500 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

240.00₺

Satın Al

10.000 Adet Yukarı Kaydırma
  • 10.000 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

320.00₺

Satın Al

15.000 Adet Yukarı Kaydırma
  • 15.000 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

450.00₺

Satın Al

20.000 Adet Yukarı Kaydırma
  • 20.000 Adet Hikayeyi Yukarı Kaydırma

580.00₺

Satın Al

Hikaye Yukarı Kaydırma Satın Al Paketleri

Hikaye tıklama satın al gerek standart, gerekse profesyonel hesaplar için önemlidir. Zira böylece eklenen siteye gelen trafikte artış sağlanır.

Hikaye tıklama satın al birçok kullanıcı bireysel veya kurumsal web sitesine sahiptir. Herkes sıralamada daha yukarıda olmanın yollarını arar. Bunu sağlamanın en etkili yolu SEO çalışmalarıdır. Hikaye tıklama satın al Google tarafından kullanılan botların dikkat ettiği noktalar düzenlenip, arama sonuçlarında daha yukarı çıkılır. Böylece hem site trafiği, hem de görünürlük artar. Hikaye tıklama satın al birçok kullanıcı ilk sonuçtan itibaren siteleri açmaya başlar. Şayet çok arkalardaysanız ve kişiler istediğini size bakmadan bulmuşsa büyük bir fırsat kaybedilir.

Hikaye tıklama satın al üzerine yapılan SEO çalışmalarının bir kolu da “backlink” olarak bilinir. Bu kapsamda farklı internet sitelerine link verilir. Hikaye Yukarı Kaydırma Satın Al paketleri da bunlardan bir tanesidir. Oldukça pratik olup, kolay bir kullanım sunar.

Hikaye tıklama satın al hikayeyi izleyen çok az sayıda kişi paneli kaydırıp, linke tıklar. Bu nedenle çok büyük bir fırsat kaybedilir. Takipsatinal.com olarak sunduğumuz bu paket kapsamında hikaye görüntülenmenizi, yukarı kaydırma istatistiklerinizi ve sitenize girişleri yükseltebilirsiniz.

Bunun için tavsiye ettiğimiz tüm paketlerimizi tek tek incelemedir. Zira farklı seçeneklerimiz mevcuttur. Küçük çaplı olan paketlerimiz, istediğiniz neticeyi yansıtmayabilir.

Hikaye Yukarı Kaydırma Satın Al Paketleri Avantajları

Hikaye yukarı kaydır satın al yukarı kaydır temel olarak kullanıcıların hikayenize girip yukarı kaydırma yaparak, sitenize girmenizi sağlar. Hikayeye girme şart olduğu için görüntülenmeniz de artar. Böylece hem sitenizde trafiği arttırabilir, hem de görüntülenme alabilirsiniz.

Hikaye yukarı kaydır satın al bireysel, gerekse kurumsal web siteleri aylık ne kadar tıklanma ve trafik aldığını ciddi şekilde takip eder. Zira ne kadar yüksek sayılar varsa alınan sonuçlar o kadar yüksektir. Dolayısıyla sürekli Hikaye yukarı kaydır satın al arttırmaya yönelik çalışmalar yapılır. Bunun kollarından biri de yukarı kaydırmadır.

Hikaye yukarı kaydır satın al üzere yukarı kaydırma, link ekleme imkânı verir. Ancak çok az kişi bunu kullanır. Zira birçok kullanıcı gerek veya ihtiyaç duymaz. Takipsatinal.com site burada yardım ederek istatistiklerinizi düzeltmenizde ve yükselmenizde yardımcı olur.

Hikaye Yukarı Kaydırma Satın Al Ne İşe Yarar?

Hikaye yukarı kaydır satın al web sitelerinizi daha yukarılarda göstermeniz için bir fırsattır. Zira değindiğimiz üzere SEO çalışmaları kapsamına girer.

Böylece sitenizin Story yukarı kaydırma satın al tarafından puanlamasına yardımcı olarak, daha yukarılarda yer almanız mümkündür. Reklamlarınızdan veya yaptığınız satışlarınızdan aldığınız gelirler de dolaylı şekilde artar. Zira yukarıda yer alınca daha fazla kullanıcı sizi ziyaret eder. Böyle olunca da elde ettiğiniz kazançlar da yükselir.

Story yukarı kaydırma satın al bu konuda size profesyonel hizmetler sunar. Aldığınız paketler çerçevesinde kısa sürede trafiğinizi düzeltebilirsiniz.

Hikaye Yukarı Kaydırma Satın Al Kaç Hikaye İçin Geçerlidir?

Story yukarı kaydırma satın al kaç kullanıcı için geçerli oldukça önemli bir sorudur. Size sunduğumuz bazı hikaye paketleri, bu türde o an mevcut tüm seçenekler için geçerlidir. Ancak verdiğimiz bu hizmet yalnızca bir hikayede kullanılır.

Hikaye tıklama satın al hangi hikayeyi seçtiğinize dikkat etmeniz gerekir. Eğer birden fazla hikayenizde, farklı linkler varsa ve siz belirli bir tanesine istiyorsanız, doğru seçeneği verdiğinizden emin olmanız gerekir.

Hikaye Yukarı Kaydırma Satın Al Fiyatları

Hikaye Yukarı Kaydırma Satın Al size en uygun seçenekler ile sunulur. Zira tüm paketlerimiz kendi servislerimizdir. Al – sat kapsamında olmamaları, fiyatlarında ciddi bir düşüş sağlar.

Hikaye tıklama satın al size farklı hizmetler vermekte olup, hepsinde sabit bir fiyat bulunmaz. Ayrıca her paketimizde farklı kotalar bulunur. Sayılar arttıkça, fiyat da yükselme gösterir. Bu nedenle tercih yaparken size çözüm getirecek olan tercih edilmelidir.

İnstagram Hikaye Yukarı Kaydır Nasıl Kullanılır?

Her hesapta bulunmayan Story yukarı kaydırma satın al özelliği özellikle de İnstagram üzerinden para kazanmak isteyen kişiler adına son derecede önemli bir özelliktir. Bu özellikleri kullanabilen kişiler gerek reklamını yaptıkları ürünleri gerekse de kendi ürünlerini oldukça geniş kitlelere ulaştırabilmektedir. Sizler de bu özelliği kullanarak İnstagram üzerinden oldukça kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Hikaye tıklama satın al yapmanız gereken tek şey ise hesabınızın kullanıcı ismini belirtmek ve kendinize en uygun biçimde bu özelliği aktif hale getirmek. Bu özellik sayesinde sizler de dilediğiniz gibi hikayeler üzerinde kaydırma özelliğini kullanabilir ve takipçilerinize bu hikayelerinizde yer alan ürünleri kolaylıkla tanıtabilirsiniz.