YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

İnstagramdan Birinin Telefon Numarasını Bulmak

Blog Yazısı

İnstagramdan Birinin Telefon Numarasını Bulmak

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram için de çeşitli özellikler artmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi de İnstagramdan birinin telefon numarasını bulma özelliğidir. Gelen bu özellikler sayesinde İnstagram kullanıcıları hesaplarında takip ettikleri kişilerin telefon numaralarını da bulma imkanına sahiptirler.

Telefon Numarasından İnstagram Bulma

Dünyada en çok tercih edilen sosyal medya platformundan birisi olan İnstagram için telefon numarasından İnstagram bulmak da mümkün bir durumdur. Bu özellik sayesinde İnstagram kullanıcıları rehberlerinde yer alan kişilerin İnstagram hesaplarına erişebilirler. Böylelikle de tanıdıkları kişileri takip etme imkanına sahip olurlar. Telefon numarasının onaylanmış olması durumunda İnstagram profilleri rehbere bağlanabilmektedir. Böylelikle de rehberimizde ekli olan bir kişinin instagram adresini de çok kolay bir şekilde bulabiliriz.

İnstagramda birisini bulmak adına her zaman isim ve soy isim yazmak yeterli olmamaktadır. Aynı isim ve soy isime ait olan onlarca hatta yüzlerce instagram hesabı mevcut olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yakınlarını ve tanıdıklarını İnstagram üzerinden takip etmek isteyen kişiler telefon numaralarını kullandıkları zaman da İnstagram hesaplarına ulaşabilirler. Böylelikle de birebir sormalarına gerek kalmadan bu kişilerin İnstagram hesaplarını görebilirler. Telefon numarasıyla İnstagram hesabı bulmak isteyen kişilerin yapmaları gereken işlemler de son derecede basittir. İsteyen herkes tanıdığı bir kişinin telefon numarası rehberinde kayıtlı olduğu zaman bu kişilerin İnstagram adreslerini bulmaları mümkündür.

Telefon Numarasından İnstagram Adresi Nasıl Bulunur?

İnstagram tarafından kullanıcılar için sürekli olarak yeni özellikler sunulmaktadır. İnstagram kullanıcıları da bu özellikleri kullanarak uygulama içerisinde çok daha iyi bir şekilde aktif olabilirler. Bu noktada kullanıcılar için sunulan özelliklerden bir tanesi de telefon numarasından İnstagram hesabını bulmak olmaktadır. İnstagram kullanıcıları kolay bir şekilde rehberlerinde yer alan kişilerin İnstagram adreslerini bulabilirler. Bunun için İnstagram kullanıcılarının şu adımları yapmaları gerekmektedir;

  • İnstagram uygulaması açılır ve hesaba giriş yapılır.
  • Hesaba giriş yapılması ardından profil alanında yer alan sağ üst köşedeki ayarlar bölümüne gelinir.
  • Ayarlar kısmında yer alan Kişiler seçeneğine tıklanır.
  • Kişiler seçeneğine tıklandığı zaman açılan alanda “İnstagram Kişilerinizi Okumak İstiyor” alanı çıkacaktır. Bu alanda butona tıklanması ve onaylanması gerekmektedir.
  • Bu şekilde İnstagram tarafından kişi araması başlatılacaktır.
  • Kişilere bağlanması ardından rehberde kayıtlı olan kişilerin İnstagram adresleri ekranda belirecektir.

Bu adımları tamamlayan kişiler rehberlerinde yer alan kişilerin İnstagram adreslerini bulabilirler. Bu sayede de isim ve soy isim araması yapmalarına gerek kalmadan kolay bir biçimde aradıkları kişileri İnstagram hesaplarından takip edebilmektedir.

İnstagram Rehberdeki Kişileri Bulma Özelliği Avantajları Nelerdir?

İnstagram rehberdeki kişileri bulma özelliği sayesinde İnstagram kullanıcıları rehberlerinde yer alan kişilerin İnstagram hesaplarını bulabilirler. Bu özellik sayesinde pek çok kişi isim ve soy isim araması yapak bulamadıkları tanıdıklarının İnstagram hesaplarını bulabilmektedir. Böylelikle de son derecede kolay bir biçimde tanıdıkları kişilerin İnstagram hesaplarını takip edebilmektedir.

İnstagram rehberdeki kişileri bulmak adına rehberde yer alan kişilerin İnstagram adreslerine telefon numaralarını kaydetmiş olmaları gerekmektedir. İnstagram adreslerine telefon numaralarını kaydeden kişilerin hesapları bu özellik sayesinde görünmektedir. Ancak telefon numaralarını kayıt etmeyen kişilerin hesapları, İnstagram rehberdeki kişileri bağlama özelliği kullanılsa bile yine de çıkmayacaktır. Bu özellik hesaplarına telefon numaralarını eklemiş olan kişiler için geçerli olan bir durumdur. Özellik sayesinde pek çok kişi aynı isim ve soy isimde yer alan kişiler arasından tanıdıklarını aramaya çalışmak yerine direk olarak bulabilmektedir.

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.