YURT DIŞI KARTLARIYLA ÖDEMELER AKTİF

Whatsapp Profiline Bakanları Görme

Blog Yazısı

Whatsapp Profiline Bakanları Görme

2009 senesinde kurulmuş olan whatsapp uygulaması, bugün dünyanın her yerinde herkes tarafından kullanılan bir platform haline gelmiştir. Sesli arama, görüntülü arama, mesajlaşma, ses kaydı, fotoğraf paylaşımı gibi pek çok özelliği biz değerli kullanıcılara sunan bu platform, gelecekte de kullanılabilirliğini kaybetmeyecek gibi. Piyasada çok fazla iletişim kurabileceğimiz uygulama varken, Whatsapp lider konumundadır. Kullanımı git gide yaygınlaşan whatsapp bugün 7’den 70’e herkesin telefon, bilgisayar ve tabletlerinde yer almaktadır. Uygulama ile alakalı kullanıcıların akıllarında pek çok soru vardır. Whatsapp profiline bakanları görme sorusu da bu sorulardan bir tanesidir. Siz değerli okurlar için bu soruya bir yanıt getirmek isteriz, yazımızın devamını okuyarak bu konu hakkındaki merakınızı giderebilirsiniz. Bu uygulamanın, kendi içerisinde böyle bir özelliği mevcut değildir. Direkt olarak whatsapp uygulaması üzerinden kimler profilinize bakmış bunu tabi ki öğrenemeyeceksiniz. Fakat ek programlar vesilesi ile bu bilgiye ulaşabilmeniz mümkün.

Whatsapp Profil Ziyaretlerini Gösteren Uygulamalar

Bugün en çok araştırılan konuların başında whatsapp profil ziyaretlerini gösteren uygulamalar konusu gelmektedir. Kendi veri tabanına sahip olan bu uygulamalar sayesinde profilinize kimin baktığı sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz. Var olan bu veri tabanında yer alan eşleşmeler ile beraber uygulamalar kişilere hizmet sunmaktadır. Bu uygulamaların verilerine erişmek için, şahsi hesaplarınızdan izin sağlamanız gereklidir. Bu sebeple tercih edeceğiniz uygulamaların güvenilir olmasına emin olmanız gerekir.

Whatsapp Plus

Akıllı cihazınıza yükleyerek kullanabileceğiniz Whatsapp plus uygulaması, kullanıcılarını veri tabanındaki eşleşmeler dahilinde bilgilendirmektedir. Genel olarak programı kullanan tüm kullanıcılar bir veri oluşturmaktadır. Oluşturulan bu veriler neticesinde, profil etkileşimleri kayıtlanır ve kişilere sunulur. Bu uygulamaya katılmış olmayan kişilerin profilinizi ziyaret etmeleri dahilinde bu bilgiler size ne yazık ki sunulmayacaktır.

Who Viewed My Whatsapp Profile

Whatsapp profilime kimler baktı anlamına gelen bu uygulama da yine profilinize kimlerin eriştiğine dair size bilgi paylaşımı sağlayacaktır. APK olarak indirilme suretiyle hizmet sağlayan bu uygulama da yine son dönemlerde büyük bir ilgi görmeye başlamıştır. Böyle bir hizmeti sağlayan uyguların neredeyse tamamında veri tabanına dahil olan kişilerin bilgileri sağlanmakta olduğu gibi, bu uygulamada da aynı kural geçerlidir. Uygulamaya dahil olan kişilerin etkileşimleri takip edilerek, bilgi sağlanır. Bu uygulamadan faydalanan kişilerin etkileşim ağları göz önünde bulundurularak veriler oluşturulur. Bununla beraber bilgi istenen kişiye bilgi sağlanır. Güvenlik anlamında herhangi bir garantisi bulunmasa da bu uygulama kişiler tarafından büyük bir oranda tercih edilmektedir.

Ek Programı İndirmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Whatsapp profilime bakanlar kimlerdir sorusunun cevabını öğrenmek isteyenler bazı ek programlar indirmektedirler. Bu programları indirmeden önce kişilerin bilmesi gereken bazı bilgiler vardır, bunlar:

  • İlk olarak indireceğiniz uygulamanın güvenilir, antivirüs testinden geçmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Akıllı telefonunuza indirmeden evvel bu programı virüs taramasından geçirmeye özen gösterin.
  • İndirmiş olacağınız uygulamanın, whatsapp’ınız ile entegre olması gerekmektedir. Uygulama içerisinde yer alan bir tuş ile bu durum mümkün hale gelecektir.
  • Gerçekleştireceğiniz entegre işleminin ardından yapmanız gereken diğer adım yalnızca ara sıra uygulamanın kontrolünü sağlamaktır. Çünkü bu uygulamada merak ettiğiniz bir konu haline gelen profilime kimler baktı sorusunun cevabı siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır.

Yazmış olduğumuz bilgiler dahilinde bu uygulamalardan herhangi birinden faydalanabilirsiniz. Bu uygulamalardan faydalanarak Whatsapp profilinize kimlerin bakmış olduğunuz görebileceksiniz. Hayatınızdan çıkarmış olsanız da rehberinizden çıkaramadığınız kişilerin, whatsapp profilinize bakıp bakmadığını yine bu uygulamalar sayesinde kontrol edebilirsiniz. Yine bildirmek de fayda var ki, güvenilir olmayan programlardan uzak durunuz!

0 Yorum

Yorum Yap

E-mail adresin gözükmeyecek.